Forum PickupArtist

Dansam pe aceeasi muzica

Dansam pe aceeasi muzica
« : Noiembrie 05, 2018, 07:14:36 p.m. »
Dansam pe aceeasi muzica

Aveam 16-17 de ani si cautam modalitati de a fi mai placut femeilor. Imi aduc si aminte acum ceva PDF gasit pe comunitatea romaneasca, care explica cum sa cuceresti femei. La comentariile de pe acel articol, spuneau unii ce naspa este si ca adevarata treaba e pe un alt forum din tara. Un forum care a functionat pana acum 1 2 ani, dupa care a fost inchis.

Am inceput si am dovrat tot ce am prins. Credeam ca am descoperit o adevarata comoara si ma simteam parte a unei comunitati. Am inceput de la 0, singurul lucrul ce il aveam, era un genetic ok, si dorinta de a deveni mult mai mult.

Am cunoscut oamenii acolo care pentru unii sunt doar povesti, iar in realitate sunt mai mult decat adevarate fantasme.

Pana pe la 20 de ani am incercat tot ce a fost posibil. Mi-au dat motivatia de a face bani, iar atunci cand simteam ca nu sunt pe drumul cel bun, stateam noaptea si in loc sa ma odihnesc imi asterneam tot ce credeam intr-un jurnal.

Acum am 25 de ani, timpul a trecut, am ramas la fel de ambitios am un LTR superb si o functie buna intr-o companie romaneasca unde am am posibilitatea de a imi dezvolta abilitatile asa cum doresc eu.

O sa revin si o sa imi astern ce am invatat si ce ma framanta

As vrea sa cred ca mai sunt cativa aici care dansam pe aceeasi muzica

The Roue

• 109
  • Master of love
    • Vezi Profilul
Re: Dansam pe aceeasi muzica
« Răspuns #1 : Noiembrie 12, 2018, 04:39:14 p.m. »
Dansam pe aceeasi muzica

Aveam 16-17 de ani si cautam modalitati de a fi mai placut femeilor. Imi aduc si aminte acum ceva PDF gasit pe comunitatea romaneasca, care explica cum sa cuceresti femei. La comentariile de pe acel articol, spuneau unii ce naspa este si ca adevarata treaba e pe un alt forum din tara. Un forum care a functionat pana acum 1 2 ani, dupa care a fost inchis.

Am inceput si am dovrat tot ce am prins. Credeam ca am descoperit o adevarata comoara si ma simteam parte a unei comunitati. Am inceput de la 0, singurul lucrul ce il aveam, era un genetic ok, si dorinta de a deveni mult mai mult.

Am cunoscut oamenii acolo care pentru unii sunt doar povesti, iar in realitate sunt mai mult decat adevarate fantasme.

Pana pe la 20 de ani am incercat tot ce a fost posibil. Mi-au dat motivatia de a face bani, iar atunci cand simteam ca nu sunt pe drumul cel bun, stateam noaptea si in loc sa ma odihnesc imi asterneam tot ce credeam intr-un jurnal.

Acum am 25 de ani, timpul a trecut, am ramas la fel de ambitios am un LTR superb si o functie buna intr-o companie romaneasca unde am am posibilitatea de a imi dezvolta abilitatile asa cum doresc eu.

Salutare Ghost,
Rafael Roue aici.

Şi eu am început la 16 ani, chiuleam de la liceu ca să citesc seducţie citeam 6 ore pe zi şi ieşeam la abordat 8 ore pe zi...de atunci şi până acum zi şi noapte mâncam seducţie pe pâine.
Ţin minte ce experienţe nebune am adunat pe teren ...game-ul chiar e ceva fain.

Mai demult, la 17, 18 ani, am postat pe vechiul forum care s-a închis. User name-ul era CinevaRaf.., în ultima postare am pus rata mea de închidere de atunci, acum 6,7 ani, din 10 abordări luam 6 numere  din care ieşeau 4,3 dateuri şi un close....mulţi au zis că nu se poate.... atunci am decis să părăsesc acea comunitate pentru că mi-am dat seama că nivelul lor de game nu era la ce nivel credeam, scriam greşit...şi acum lucrez la gramatică dar la mine game-ul era şi este ceva sfânt.

Mă bucur că eşti într-un LTR, am găsit şi eu multe tipe care chiar am vrut să intru într-un LTR dar mi-am dat seama că în seducţie cu cât cunoşti mai multe tipe cu atât iei bagajul tău de cunoştinţe şi îl faci şi mai bun.

Mă bucur să te cunosc Ghost şi să aud că ai pus efort în a deveni mai bun în game.

The Roue

• 109
  • Master of love
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Noiembrie 12, 2018, 04:40:08 p.m. »
Dansam pe aceeasi muzica

Ai dat game la lucru?

« Răspuns #3 : Ianuarie 24, 2019, 07:46:42 p.m. »
Salutare

O data ce intri in game-ul de seductiei greu sa mai scapi de el. Simti puterea te simti dorit, simti ca lucrurile le faci tu sa se miste in jurul tau. De aceea si LTR-ul meu s-a sfarsit. La nici 2 zile combinam o tipa car prietenii mei doar visau.

Poate o sa povestesc o data aici despre cum a decurs totul pana in pat cu ea.

Careva din Cluj?